Komoda dwudrzwiowa jako idealne rozwiązanie dla dużych przestrzeni

Komoda dwudrzwiowa to idealny mebel do wyposażenia dużych mieszkań, które często trudno jest wypełnić w taki sposób, aby były jednocześnie ładne i przytulne. To spory mebel, który zajmie trochę miejsca, a dodatkowo stworzy doskonały schowek i dodatkowe miejsce na aranżację. Czy wielofunkcyjna komoda dwudrzwiowa to tylko praktyczny mebel? Absolutnie nie!

komoda dwudrzwiowa w stylu loftowym

Gdzie postawić komodę dwudrzwiową?

Jeśli marzysz o praktycznym miejscu do przechowywania i wybór padł na komodę dwudrzwiową, ale martwisz się tym, gdzie ją postawić to nie masz się czym przejmować! Komoda dwudrzwiowa to mebel, który pasuje absolutnie wszędzie. Warunkiem jest jednak odpowiednia ilość miejsca na swobodne otwarcie drzwiczek mebla. Jest to więc idealna do wyposażenia dużych wnętrz. Doskonale sprawdzi się w łazience jako miejsce do przechowywania ręczników lub zapasu produktów kosmetycznych. Będzie pasowała również do kuchni lub jadalni i bez problemu pomieści całą świąteczną i nieświąteczną zastawę stołową. Komoda dwudrzwiowa świetnie sprawdzi się również w sypialni oraz garderobie.

Komoda jako miejsce eksponowania ulubionych przedmiotów

Jeśli martwisz się, że duża komoda dwudrzwiowa będzie nieatrakcyjnym, rzucającym się w oczy meblem to nic bardziej mylnego. Takiej komodzie warto nadać dodatkową funkcję. To idealne miejsce do eksponowania pamiątkowych zdjęć z rodziną, przyjaciółmi lub z odbytych podróży. Każda chwila spędzona w pomieszczeniu z taką wystawą będzie przypominała o mile spędzonym czasie. Dla fanów sztuki to też idealne miejsce do ustawienia rzeźb, książek, bukietu świeżych kwiatów lub ozdobnych bibelotów. Nad komodą dwudrzwiową powstaje też idealne miejsce do zawieszenia obrazu lub dużego lustra w ozdobnej ramie. Wszystkie te przedmioty sprawią, że wnętrze zyska niepowtarzalny charakter i stanie się bardziej przytulne.

Duża komoda w dużym pomieszczeniu

Jeśli szukasz dużej dwudrzwiowej komody, która pomieści wszystkie potrzebne przedmioty, ale żaden sklep nie oferuje wystarczająco dużego mebla to nic straconego! Producent mebli industrialnych BG Design wykonuje meble według indywidualnego projektu klientów. W ten sposób powstają wymarzone meble o idealnych wymiarach, które doskonale pasują do danego wnętrza. Dodatkowym plusem tej usługi jest to, że będzie to niepowtarzalna komoda, której nie sposób znaleźć w innych domach. Komoda dwudrzwiowa to więc nie tylko praktyczny, ale i wymarzony mebel do przestronnych wnętrz.

śr. ocena 5 / głosów 2