Kabiny prysznicowe – zabudowy indywidualne

Łazienka to jedno z najważniejszych pomieszczeń każdego domu. To tutaj każdego dnia domownicy dbają o higienę osobistą, szykują się do pracy czy szkoły, a także relaksują, kiedy nastanie wieczór i w końcu mają chwilę dla siebie. Dlatego tak ważne jest zadbać o jej aranżację i poszczególne elementy, w tym kabinę prysznicową, która tak naprawdę jest kluczowym punktem łazienki.

kabiny-prysznicowe

Kabiny prysznicowe pod wymiar

Najlepszą decyzją są oczywiście kabiny pod zabudowę indywidualną, które pozwalają znaleźć rozwiązanie dopasowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta – mówi nasz ekspert z firmy Dubiel Glass. Profesjonalna firma zadba o każdy szczegół, zapewniając nieograniczone możliwości aranżacji łazienek. Dzisiaj szczególnie cenione są zabudowy wnęk prysznicowych przy pomocy szkła hartowanego. Szkło idealnie wpisuje się w każde wnętrze, optycznie je powiększając. Chociaż jest droższe, to bardzo trwałe i pozwalające na wybór spośród szerokiej gamy kolorów oraz wzorów.

Zalety kabin indywidualnych

Kabiny indywidualne mają wiele atutów, a przede wszystkim wspomnianą możliwość urzeczywistnienia wymogów konkretnych klientów. Ponadto indywidualnie tworzone kabiny nie zawiodą swoją funkcjonalnością, nawet jeśli łazienka jest niewielka bądź wyjątkowo nieustawna. Można zrezygnować z brodzika, co dodaje nowoczesnego charakteru i sprawia, że wymiar i kształt kabiny jest niczym nieograniczony. Jeszcze jedną zaletą jest dostępność wielu różnorodnych modeli, z których każdy bez wątpienia dobierze coś dla siebie.

Wybieramy odpowiednią kabinę

Decydując się na zabudowy indywidualne należy dokonać niejednego wyboru, chociażby spośród różnorakich systemów drzwi, zawiasów czy wzornictwa. Najlepiej jest zdać się na fachowców, którzy po dokładnych oględzinach naszej łazienki oraz wykonaniu pomiarów podpowiedzą najlepsze rozwiązania. Mają doświadczenie i wiedzę w temacie tworzenia nowoczesnych, funkcjonalnych przestrzeni łazienkowych, dlatego na pewno nie pozostawią nas bez należytej pomocy.