Inwestycje mieszkaniowe w Legionowie

Podwarszawskie Legionowo to obszar atrakcyjny dla deweloperów oraz osób szukających domu lub mieszkania. Na terenie miasta trwa obecnie wiele prac budowlanych, powstają apartamentowce i domy w zabudowie szeregowej. Obiekty znajdują swoich nabywców wśród inwestorów, którzy szukają wytchnienia od szumu wielkiego miasta, a zarazem chcą mieszkać niedaleko centrum.

Legionowo to miasto w województwie mazowieckim, które jest zamieszkiwane przez prawie 55 tysięcy osób. Sporą część z nich stanowią nabywcy nowych nieruchomości, które w ostatnich latach powstały na terenie powiatu legionowskiego. Ze względu na niewielką odległość od centrum Warszawy (ok. 22 km) to lokalizacja atrakcyjna dla osób, które pracują w stolicy, lecz nie chcą mieszkać w hałaśliwych dzielnicach. Uciekając przed szumem, korkami i wysokimi cenami apartamentów, trafiają one m.in. na ofertę tutejszego dewelopera KW INWEST, który realizuje obecnie wiele ciekawych projektów.

Szeregówki i mieszkania w Legionowie

Inwestor proponuje klientom domy w zabudowie szeregowej. To jedno z najnowszych przedsięwzięć budowlanych na tym obszarze, które przewiduje powstanie 12 segmentów mieszkalnych. Część z nich jest już sprzedana lub zarezerwowana.

Zarówno powierzchnie wspólne, jak i lokale mieszkalne są wykańczane w wysokim standardzie. Do segmentów przynależą ogródki, garaże lub miejsca postojowe. Wysoki poziom izolacji akustycznej w ścianach dodatkowo podnosi komfort życia i redukuje do minimum poziom hałasu. Nowoczesne budownictwo to jedna z wizytówek Legionowa.

Dlaczego warto mieszkać w Legionowie?

Legionowo to miejsce, które pozwoli Ci pozostać blisko Warszawy, a zarazem poczuć urok życia z dala od hałaśliwych traktów komunikacyjnych czy wielkich, betonowych blokowisk. Zamiast tego krajobrazu, znajdziesz tutaj nowoczesne nieruchomości, które powstają z wykorzystaniem aktualnych technologii. Wyróżniają się prostymi bryłami, stonowaną kolorystyką, ciekawymi rozwiązaniami architektonicznymi i wysokim standardem wykończenia. Mają wszystko, czego szuka współczesny inwestor.

Atrakcyjne są nie tylko powstające tutaj domy w zabudowie szeregowej czy mieszkania.  Legionowskim krajobrazom trudno się oprzeć. Miasto niemal z każdej strony otoczone jest lasami. Na jego terenie znajduje się również popularny Zalew Zegrzyński. To miejsca idealne do rekreacji i wypoczynku.

Nie sposób pominąć połączeń komunikacyjnych. Z Legionowa bez trudu dojedziesz do centrum Warszawy lub innych dzielnic korzystając z transportu zbiorowego. Możesz poruszać się autobusem, komunikacją aglomeracji warszawskiej oraz koleją. Jak widać, to miejsce, w którym zdecydowanie warto zamieszkać.

śr. ocena 5 / głosów 5