Dlaczego warto spędzić ferie w górach?

Zima nie musi być nudna! Jeżeli do tej pory zakopywałeś się głęboko pod kocem z kubkiem gorącego kakao, pora to zmienić. Spędź ferie w górach, a przekonasz się, jak zaskakująco pozytywne mogą być zimowe miesiące. Zwłaszcza, jeżeli wybierzesz piękne okolice i jesteś pasjonatem narciarstwa. Ale szusowanie po stokach nie jest jedyną atrakcją. Sprawdź, jak i gdzie możesz wypoczywać tuż po Nowym Roku!

ferie-w-gorach

Moc atrakcji dla każdego

Ferie w górach zapewnią nam moc atrakcji, kiedy obierzemy dobrą lokalizację. Nie masz pomysłu, gdzie wyjechać? Skorzystaj z naszej propozycji i wybierz Białkę Tatrzańską. Leży nieopodal Zakopanego, dlatego w przerwach między zjazdami na nartach czy snowboardzie, będzie mógł zobaczyć coś ciekawego. Góry zawsze zachęcają do odwiedzin! Z pewnością nie będziesz się tam nudzić.

Kiedy temperatura spadnie mocno poniżej zera, możesz wybrać się do Term Bania. To kompleks basenów wewnętrznych i zewnętrznych, gdzie woda dochodzi nawet do 380 Celsjusza! Będziesz mógł wygrzać zmęczone mięśnie i obserwować piękne krajobrazy zza szyb.

Nauka i rozwój umiejętności narciarskich

Wygrzewanie się w basenach to nie wszystko. Góry to przecież mekka dla narciarzy. Dlatego – musisz ruszyć na stok! Ośnieżone stoki Kotelnicy Białczańskiej czekają. Pod czujnym okiem instruktorów albo samodzielnie będziesz mógł ćwiczyć technikę jazdy. Jeśli dopiero zaczynasz i masz problem z doborem odpowiedniego sprzętu, nic się nie martw. Na toku otrzymasz niezbędną pomoc.

A kiedy zmęczysz się ćwiczeniem swoich umiejętności, możesz wjechać wyciągiem jeszcze raz. Tym razem po to, aby napić się pysznego grzańca i zrelaksować po całym dniu. Wszystko to w otoczeniu zapierających dech w piersiach sceneriach. Czego chcieć więcej?

Komfortowe noclegi na każdą kieszeń

Ferie w górach nie muszą być drogie. Zwłaszcza, kiedy skorzystasz z dogodnych pakietów, takich jak te z oferty Domu wypoczynkowego Stokrotka. Nie tylko będziesz wypoczywać w komfortowo urządzonych pokojach, ale będziesz mógł dostać się bezpłatnym Skibusem pod sam stok!

W pensjonacie możesz korzystać z sali rekreacyjnej, mini siłowni, jak również sali zabaw dla dzieci. Jeśli masz taką ochotę, w ofercie obiektu są pyszne śniadania. Poranne posiłki są podawane w formie bufetu szwedzkiego. Nie czekaj, tylko już dzisiaj zarezerwuj nocleg i ciesz się na wspaniały, zimowy wypoczynek. Możesz spędzić czas z bliskimi i wcale nie musisz czekać do lata. Zima w górach jest rewelacyjnym pomysłem! Przekonaj się sam, a już zawsze będziesz wyjeżdżać podczas zimowych miesięcy.

śr. ocena 5 / głosów 5